null

Σύμβουλος Πωλήσεων Δομικών Υλικών

Η Εταιρεία μας, SPANIAS HARDWARE, που δραστηριοποιείται στον τομέα εισαγωγής και εμπορίας διαφόρων εργαλείων, ενδιαφέρεται να εργοδοτήσει άτομο στη θέση Πωλητής/ρια Οικοδομικών Υλικών για κατάστημα στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

Το άτομο θα εργάζεται στο κατάστημα της εταιρείας και θα εξυπηρετεί τους πελάτες στον τομέα των οικοδομικών υλικών και άλλων συναφή προϊόντων. Η εξυπηρέτηση αυτή θα πρέπει να γίνεται μέσω εξειδικευμένης γνώσης και πληροφόρησης για τα χαρακτηριστικά των προϊόντων, καθώς και παροχής συμβουλών για εύρεση της καλύτερης λύσης, με βάση των αναγκών του πελάτη.
Το άτομο θα εργάζεται τις καθημερινές με ωράριο που θα συμφωνηθεί και κάθε δεύτερο Σάββατο. Η θέση προσφέρεται με εξαήμερο συμβόλαιο με 25 μέρες άδειας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

• Γνώση ελληνικής γλώσσας.
• Γνώση αγγλικής γλώσσας.
• Βασική χρήση Η/Υ.
• Γνώση υλικών οικοδομής.

Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε πωλήσεις υλικών οικοδομής. Δίπλωμα/πτυχίο/εμπειρία σε Μηχανολογία, Ηλεκτρολογία, Οικοδομή ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Επικοινωνιακές Δεξιότητες:

• Έμφαση στην εξυπηρέτηση του πελάτη.

• Οργανωτικές ικανότητες.

Απολαβές:

Οι απολαβές είναι ανταγωνιστικές και θα εξαρτηθούν από την εμπειρία και τις ικανότητες του υποψήφιου εργαζομένου.

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο careers@spanias.com ή επικοινωνήστε μαζί μας χρησιμοποιώντας την παρακάτω φόρμα, δηλώνοντας την θέση που σας ενδιαφέρει.